top of page

18-21

Art RC Gallery

TC "Rīga Plaza", Mūkusalas iela 71

LV: Oskars Mikāns “Eksperiments” [Tūre ar kuratoru pēc pieprasījuma] [Tikšanās ar mākslinieku] 


Oskara Mikāna  tēlniecības un dizaina objektu izstāde “Eksperiments” ir stāsts par estētikas un praktiskās vērtības savienojumu. “Raugoties uz apgaismes objektiem dienā , neieslēgti tie izskatās bēdīgi. Domāju, kā tos padarīt par izteiksmīgiem mākslas elementiem, kas nes ne tikai gaismu, bet arī noslēpumu.”

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja aplūkot Oskara Mikāna jaunākos tēlniecības darbus - gan figurālas apaļskulptūras, gan ciļņus. Galerijas viesiem būs iespēja darbus paņemt rokās un aptaustīt. Tēlnieks uzskata, ka viņa darbi jāskatās  ne tikai ar acīm, bet arī ar rokām.


ENG: Oskars Mikāns “Experiment” [Meet the Artist] [Curator’s Tour on demand]


Oskar Mikans sculpture and design object exhibition “Experiment” is a story about the combination of aesthetics and practical values.

“Looking at light objects in daylight, makes them look unimpressive. So I started thinking how to make them into expressive art elements, that radiate not only light, but also mystery.”

Attendees of the exhibition will have a chance to see O.Mikans newest sculptures as well as figural round sculptures and reliefs. The sculptor believes that his work is not meant to be appreciated only with your eyes, but also with you hands. 

bottom of page