top of page

RLT iesaka: Novembris 2023

Sveicināti, mākslas mīļotāji!


Nu ko? Pirmais sniegs ir klāt, tādēļ dosimies skaistā pastaigā pa galerijām jau šo ceturtdien! Šomēness Riga Last Thursdays piedalās 28 mākslas telpas ar daudzveidīgām un brīnišķīgām izstādēm. Apskatiet mūsu komandas iecienītākās galerijas, kurās doties jautrā ziemas mākslas pastaigā.Mēs paplašināmies, un kļūst arvien grūtāk izvēlēties, kuras galerijas ieteikt. Šomēnes mūsu komanda ir izvēlējusies 6 galerijas, kuras mēs iesakām!Ceturtdien, pasākuma laikā notiks radošās darbnīcas un meistarklases, ko vadīs Bourzma Boutique 2023 dalībnieki. Šīs aktivitātes piedāvās apmeklētājiem iespēju ne tikai uzzināt par mākslas un modes jaunākajām tendencēm, bet arī pašiem piedalīties radošajā procesā un apgūt jaunas prasmes, sniedzot drēbēm “otro elpu”.


galerija ISTABA: Mākslas Žurnāla abonementu vakars un Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības un scenogrāfijas 3. kursa studentu grupas izstāde "Tagad, ar jūsu atļauju"


30.11. galerijā Istaba notiks Mākslas Žurnāla abonementu vakars. Būs iespējams abonēt žurnālu 2024. gadam, satikt žurnāla redakciju, māksliniekus, gaidāms muzikāls pārsteigums.


M/Gallery: Grupas izstāde "Christmas Edition Vol. 3"


No valdzinošām ainavām līdz emocionāliem portretiem. Izstādē jūs sastapsiet pieredzējušu fotogrāfu darbus, vienlaikus atklāsiet jaunos talantus.


Tuvojoties Ziemassvētkiem, M/Gallery vēlas apmeklētājiem un mākslas mīļotājiem dot iespēju iegādāties jaunu, oriģinālu fotogrāfiju kā dāvanu sev vai saviem mīļajiem. Fotogrāfijas cenas sākot no 30 eiro.


Provodņiks: DOMA RĪGA. Jaunība.


Foto izstādē “Jaunība” aplūkojami 12 jauno mākslinieku foto stāsti un viņu redzējums uz šo piņķerīgo vecuma periodu, kurā ar bērna kājām cilvēks iestaigā pieaugušo dzīvē.


Rīgas mākslas telpa: MAREUNROL'S, "Fieldwork: Invisible Exercises" 


MAREUNROL'S personālizstāde "Fieldwork: Invisible exercises" ir līdz šim vērienīgākā autoru vizuālo darbu reprezentācija, kurā māksla izgaismojas kā sajūtu telpa - vizuālās izteiksmes līdzekļi, pakļauti mākslinieku radītajam konceptam, ir iedarbīgākais instruments patiesības vēstīšanai. Runa ir par tādu patiesību, kas spēj izurbties pat cauri stereotipu un virspusēju priekšstatu izveidotiem uzslāņojumiem, tādēļ izstādes ietvaros abiem māksliniekiem īpaši svarīgi ir atklāt savas dziļākās intereses un profesionālo dzīvesstāstu. 


TUR: Grupas izstāde ar 17 māksliniekiem "Nākotnes retrospekcija"


Nāc pievienojies mums uz glāzi karstvīna un iepazīsties ar 17 mākslinieku darbiem izstādē “Nākotnes Retrospekcijas”, TUR_telpa pēdējā 2023.gada izstādē, kas raugās nākotnē atskatoties pagātnē. Mākslinieki, kuru darbi šobrīd skatāmi TUR_telpā, jau iepriekš šeit piedzīvojuši savas izstādes un šoreiz tika aicināti piedāvāt savu “nākotnes retrospekciju”.Tiekamies!

Comments


bottom of page