top of page
Aminori
Aminori

ceturtd., 25. nov.

|

Aminori

Aminori

"Laimes sajūta" solo show by Anna Baklāne, 17:00-20:00.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2021. g. 25. nov. 17:00 – 20:00

Aminori, Krišjāņa Valdemāra iela 69, Centra rajons, Rīga, LV-1013, Latvia

About the event

ENG // Anna Baklane’s paintings excite with colors, symbols and a sense of warmth. Artist is allowing the viewer to enter her personal space – creating a form of intimacy.

Exhibition concludes an intensive life period in which the artwork came to be. It may be summed up by the title ‘’Sense of Happiness’’, or rather – seeking of one. Paintings cannot be separated from her life, they are one complementing the other.

‘’A moment of timelessness. I know what it is. In that moment I’m truly working. My brain connects to the

hands and I am no longer present. I disappear and then wake up to see what they have created.’’ / A. Baklāne

LV // Mākslinieces Annas Baklānes gleznas aizrauj ar krāsām, simboliem un siltuma sajūtu. Anna caur savām gleznām ielaiž skatītāju savā personiskajā pasaulē, radot intimitāti starp sevi un bildes vērotāju.

Izstāde noslēdz ļoti piepildītu un intensīvu laiku, kurā tapušas gleznas. Šo laika nogriezni var raksturot ar nosaukumu "laimes sajūta", vai, precīzāk, tās meklējumi. Gleznas un to rašanos māksliniece nevar atdalīt no savas dzīves, tie ir viens otru papildinoši.

‘’Brīdis, kad pazūd laiks. Es zinu, kas tas ir. Tad es strādāju, pa īstam. Manas smadzenes saslēdzas ar rokām un es vairs neesmu klātesoša. Es it kā izgaistu un tad pamostos un skatos, ko manas smadzenes un rokas izdarījušas.’’ / A. Baklāne

Web // http://aminori.lv/

Share this event

bottom of page